18 серія Фіксікі - Клавіатура

У Дім Дімич є традиція. На день народження бабусі він малює їй листівку і відправляє з поздоровленнями. Але в цей раз він забув вчасно її відправити. Коли на початку серії «Клавіатура» йому про день народження бабусі нагадує мама, то хлопчик дуже засмучується. Він не хоче засмучувати бабусю. 

Якщо дивитися онлайн серію, то можна дізнатися, який вихід йому запропонували Фіксікі. Спочатку Сімка і Нулик запропонували Дім Дімичу подзвонити бабусі по телефону. Це, звичайно, не листівка, але їй все одно буде приємно. Але Дім Дімич сказав, що це не підходить, адже у них традиція надсилати один одному листівки. Тоді йому запропонували скористатися електронною поштою. 

Хлопчик зрадів і вирішив надрукувати поздоровлення, але половина клавіш не працювала. Фиксики забралися всередину і побачили під кнопками дуже багато різноманітної бруду. Там були крихти, варення, кетчуп і багато іншого. Такі поклади і заважали клавішах нормально працювати. Фиксики взялися за справу і очистили клавіатуру від непотрібних скупчень. Заодно вони нагадали Дім Дімичу, що їсти треба за обіднім столом, а не за комп'ютером. 

Коли хлопчик вже хотів послати своє привітання бабусі, виявилося що у неї немає електронної пошти. Він сказав, що все жтаке може подзвонити і пішов вітати бабусю.

16 серія Фіксікі - Степлер

17 серія Фіксікі - Акваріум

19 серія Фіксікі - Кулькова ручка

20 серія Фіксікі - Стільниковий телефон