17 серія Фіксікі - Акваріум

У серії «Акваріум», яку дуже зручно дивитися онлайн, присутні тільки Фіксікі. Дім Дімич, його тата і мами в цій серії немає. Зате всі Фіксики спільно рятують акваріум.

Коли Сімка, Нулік, Мася і Папус, підійшли до акваріума, він виглядав дуже дивно. Світло не горіло, риби плавали на боці і виглядали дуже млявими. Це означало, що потрібно відремонтувати деякі предмети з життєзабезпечення акваріума. Мася і Сімка відправилися перевіряти фільтр. Плавати під водою їм дозволив допомогатор. Папус з Нуліком відправилися перевіряти вимикач, від якого залежала робота всіх приладів. Виявилося, що цей вимикач не в порядку, але вони його виправили і в акваріумі загорілося світло. 

Мася і Сімка в цей час проникли в фільтр і побачили, що на його моторі налипнув мул і намоталися водорості. Від цього фільтр не міг проганяти через себе воду і очищати її, а також поставляти для риб необхідне повітря. Мася і Сімка очистили фільтр і він запрацював. Риби одразу ж відчули себе краще і зрозуміли, що хочуть їсти. Вони кинулися наздоганяти Фіксіків і мало не з'їли їх. Добре Папус здогадався, що вони голодні і насипав їм корму. Цим він відволік рибок від Сімки і Масі і ті змогли вибратися з акваріума. Коли задоволені собою Фиксики поверталися, вони наткнулися на Кусачку. Довелося їм ще тікати і від собаки.

15 серія Фіксікі - Деталька

16 серія Фіксікі - Степлер

18 серія Фіксікі - Клавіатура

19 серія Фіксікі - Кулькова ручка