16 серія Фіксікі - Степлер

Мультсеріал Фіксікі можна дивитися онлайн хоч цілий день. Серія «Степлер» пропонує цікавий варіант застосування цього канцелярського предмета. 

Дім Дімич в парадній чекає поки не прийде час урочистого виходу і тим часом грає в футбол у своїй кімнаті. Мама його вже попереджає, щоб він не пустував і не зіпсував свій парадний костюм. Але сидіти спокійно хлопчик не може, в результаті чого штанина брюк рветься по шву. Це практично трагедія, тим більше Дім Дімич представляє, як засмутиться мама. Він думає, що ситуація безвихідна і дуже неприємна. 

Але тут на допомогу приходять Фиксики. Вони пропонують використовувати степлер, щоб відремонтувати брюки. Паралельно Сімка пояснює, як влаштований степлер і за яким принципом він працює. Виявляється там все просто і діє за рахунок сили тиску. Здається, все йде добре, але раптом механізм перестав діяти. Виявляється, одна дужка застрягла і заважає подальшій роботі. Сімка з Нуліком намагаються її витягнути, але у них нічого не виходить. Тут Дім Дімич приходить в голову гарна ідея - він бере викрутку і відчіплює вперту дужку. Після того, як вона витягнена, він закінчує закріплювати шов і радісний йде до мами.

14 серія Фіксікі - Залізниця

15 серія Фіксікі - Деталька

17 серія Фіксікі - Акваріум

18 серія Фіксікі - Клавіатура