15 серія Фіксікі - Деталька 

Серія «Деталька» розповідає, як в багатьох побутових приладах є схожі детальки. Серію можна дивитися онлайн і побачити безліч кумедних моментів. Починається серія з того, як Дім Дімич грає радіокеруючою машинкою і вона раптом перестає працювати. Тут з'являються Сімка і Нулік, які з гордістю говорять, що їх залишили за старших і навіть довірили допомогатор. Дім Дімич радіє і каже, що у нього зламалася машинка і її треба полагодити. Фіксікі оглядають машинку, бачать, що в ній згоріла деталька і Сімка згадує, що така ж є в посудомойці. По ходу справи пояснюється, як такі детальки з'єднуються між собою і що таке друкована плата. 

Детальку Фіксікі принесли, машинку зробили, але тут мама Дім Дімича збирається запустити посудомийку. Сімка з Нуліком беруть детальку з телевізора для посудомийної машини, але тут мама збирається дивитися серіал. Фиксики для телевізора дістають деталь з татового комп'ютера, але він повертається і йому треба терміново працювати. Дім Дімич вирішує, щоб вони забрали детальку з машинки і більше не діставали їх з інших приладів. 

Коли Нулік і Сімка розповідають свою історію Масі і Папусу, ті кажуть, що не треба брати деталі з працюючих приладів, але можна для цього використовувати старі й занедбані. Ніхто не здивується і не засмутиться, якщо такий прилад не працюватиме.

13 серія Фіксікі - Гвинтики

14 серія Фіксікі - Залізниця

16 серія Фіксікі - Степлер

17 серія Фіксікі - Акваріум