13 серія Фіксікі - Гвинтики 

У серії з назвою «Гвинтики» піде мова про те, як Дім Дімич і Фіксікі вперше познайомилися. Це виявилося випадковістю, оскільки всі Фиксики і дорослі і маленькі ховаються від людей. Вони бояться, що люди дізнавшись про маленьких чоловічків, змусять їх ремонтувати всю техніку, а самі перестануть про неї дбати абсолютно. 

Знайомство вийшло випадкове й несподіване. Собака Дім Дімича, Кусачка, Наздоганяла Нуліка і Сімку, увірвалася в кімнату хлопчика і ніяк не могла заспокоїтися. Тільки після того, як він накрив склянкою два гвинтика, вона заспокоїлася і відійшла. І тут Дім Дімич на свій подив побачив, що гвинтики живі і розмовляють. Так він і познайомився з Нуліком і Сімкою. Правда, відразу до міцної дружбі це не привело. Після того, як він їх відпустив, Фіксікі зникли. Але через деякий час об'явилися знову. 

Згадав Дім Дімич цю історію, коли йому задали написати твір про кращого друга. Він хотів написати про Нуліка, але вчасно схаменувся. Дім Дімич ще при першій зустрічі обіцяв Фиксикам, що нікому про них не розповість. Тому в творі хлопчик написав про друга Толіка, який дуже любить ремонтувати прилади. 

Цю повчальну і веселу історію можна дивитися онлайн в будь-який час.

11 серія Фіксікі - Зубна щітка

12 серія Фіксікі - Мікрохвильова

14 серія Фіксікі - Залізниця

15 серія Фіксікі - Деталька