12 серія Фіксікі - Мікрохвильова 

Серія "Мікрохвильова" розповідає про пристрій мікрохвильової печі і про правила нею користування. Фиксики Сімка і Нулік ще діти, тому дорослі їх вчать, що їм буде потрібно. У цій серії Мася повела малюків на екскурсію в мікрохвильовку і стала їм розповідати про її пристрій. Але Нулік швидко занудьгував і потихеньку вислизнув до Дім Дімича. Той теж сидів і нудьгував поруч з тарілкою їжі. Йому треба було робити уроки, але не хотілося, тому їв хлопчик дуже повільно. Настільки повільно, що їжа встигла охолонути і тоді він поніс тарілку в мікрохвильовку розігрівати. Поставив тарілку, але не прибрав вилку, а мікрохвильову піч включив. 

Результат такої дії можна дивитися онлайн і його відчули на собі Мася і Сімка, які все ще перебували всередині пристрою печі. Все навколо заіскрилось, піч мало не зламалася, але Мася і Сімка встигли її вимкнути. 

Дім Дімич дуже здивувався, коли мікрохвильовка раптом вимкнулася. Але вийшла Сімка пояснила йому, що металеві предмети класти в мікрохвильову піч не можна, тому що може трапитися замикання від таких неправильних дій. А ще вона запитала Нуліки, чому він не зупинив хлопчика. Але Нулік теж не знав про правила користування мікрохвильовкою - адже він прогуляв це заняття. Дім Дімич вирішує, що треба зайнятися уроками, а Нулік йде надолужувати пропущений матеріал.

10 серія Фіксікі - Електрочайник

11 серія Фіксікі - Зубна щітка

13 серія Фіксікі - Гвинтики

14 серія Фіксікі - Залізниця