8 серія Фіксікі - Есемески

До Дім Дімича прийшла в гості подруга Катя і забула у нього стільниковий телефон. Коли хлопчик виходив її проводжати, телефон мало не впав зі столу. Фиксики врятували апарат і Дім Дімич, хотів повернути Каті телефон, але не встиг. І тут прийшла есемеска... 

Якщо серію «Есемески» дивитися онлайн, то можна в деталях побачити неправильна поведінка Дім Дімича. А його так зацікавило зміст чужого телефону, що він навіть не звертав уваги на протести Нуліка і Сімки. Вони ж говорили, що така поведінка неприпустима, читати чужі есемески і взагалі копатися в чужому телефоні не можна. 

Побачивши, що Дім Дімич не звертає уваги на їхні протести, Нулик і Сімка змінили тактику. Нулик став дражнити собаку Кусачку змусив її погнатися за собою, а сам забрався на ногу Дім Дімича. Коли Кусачка стала заважати, хлопчик відклав телефон і вирішив її виставити за двері. Тим часом Сімка з Нуліком взяли папірець і вставили її між контактами акумулятора і телефону. Телефон перестав працювати, Дім Дімич спочатку здивувався, а потім занепокоївся. Він зрозумів, що це чужий телефон і з ним не можна чинити так, як хочеться тобі. Сімка з Нуликом не стали довго мучити хлопчика, вони пояснили чому телефон не включається, але тільки після того як Дім Дімич зрозумів, що з чужим телефоном не можна поводитися як із своїм. Читати чужі есемески також недобре, як читати чужі листи.

6 серія Фіксікі - Холодильник

7 серія Фіксікі - Кодовий замок

9 серія Фіксікі - Повітряна куля

10 серія Фіксікі - Електрочайник