7 серія Фіксікі - Кодовий замок

Серія «Кодовий замок» розповідає про одну курйозної ситуації. У Дім Дімича з'явилася нова ігрова приставка. Він так хотів нею похвалитися, що взяв із собою в школу, але тут своє слово сказала жадібність. Жадібність не дала показати приставку хлопцям, тому що вони почнуть просити пограти і відмовляти буде вже незручно. А щоб точно ніхто її не побачив, Дім Дімич закрив свій рюкзак за допомогою кодового замка. 

Коли він прийшов додому зі школи приставку захотіли подивитися Фиксики, але Дім Дімич не зміг відкрити замок, бо забув код. Сімка і Нулік своїми питаннями показали курйозність і дурість ситуації. 

Однак відкривати замок все одно було потрібно і тут вже прийшли на допомогу знання будови цього замка. Щоб його відкрити, всередину забрався Нулік. Дім Дімич крутив кільця замка, а Нулік говорив, коли слід зупинитися. Таким способом вони відкрили кодовий замок і Дім Дімич показав Фіксікам приставку. Природно, він не міг відмовити друзям і утихомиривши свою жадібність, дав їм пограти. З важким зітханням сіл робити уроки і з заздрістю дивився на Сімку і Нуліка, які весело грали. 

Цю повчальну і веселу історію можна дивитися онлайн в будь-який час і стільки раз, скільки захочеться. Із серії можна дізнатися так само, як влаштований всередині кодовий замок.

 5 серія Фіксікі - Сифон

6 серія Фіксікі - Холодильник

8 серія Фіксікі - Есемески

9 серія Фіксікі - Повітряна куля