6 серія Фіксікі - Холодильник

Серія «Холодильник», яку можна дивитися онлайн повністю в будь-який час, починається з того, що Дім Дімич жує жуйку і залишає її на столі. В цей час Фіксікі: Сімка і Нулік грають в його кімнаті і Нулік необережно сідати на цей грудочку м'якої і липкої гумки. Він прилипає і ніякими силами його відліпити не виходить. Сімка кличе на допомогу Дім Дімича, який згадує, як його мама позбавлялася від прилиплої до одягу жуйки. Вона просто клала цю річ в морозилку. Жуйка замерзала і легко відлипала від одягу. 

Було вирішено Нуліка теж посадити в морозилку, разом з ним пішла і Сімка. Але в морозилці дуже холодно і Сімка вирішила, що треба сходити за теплими речами. Вона покликала Дім Дімича і вирушила додому за одягом. Нулік тим часом відлип від жуйки, став кликати хлопчика, щоб він його випустив, але Дім Дімич відійшов у своїх справах. 

В цей час Сімка прийшла додому, стурбувала Масю і вони вже разом пішли до холодильника, заглянули в морозилку, але Нуліка там не знайшли. Він згадав пристрій холодильника і по трубці вийшов на задню зовнішню стінку, де тепло віддається. Він сидів на цих трубках і грівся, коли його знайшли Мася і Сімка. Якщо дивитися онлайн цю серію, то також можна дізнатися, як влаштований холодильник, як він морозить і чому на задній стінці знаходяться гарячі трубки.

4 серія Фіксікі - Будильник

5 серія Фіксікі - Сифон

7 серія Фіксікі - Кодовий замок

8 серія Фіксікі - Есемески