3 серія Фіксікі - Пилосос

Дім Дімич повинен був прибратися в кімнаті, але загрався і забув це зробити. Коли мама покликала його обідати, то він вирішив, що зробить прибирання пізніше. З цього починається серія «Пилосос», яку можна дивитися онлайн. 

Хлопчик пішов обідати, а в кімнаті залишився Нулик, який катався на іграшковій машинці. Раптово в кімнату увійшла мама і вирішила пропилососити. Включила пилосос і він засмоктав всередину Нуліка. Дім Дімич почув звуки пилососа, згадав, що в кімнаті залишився Нулік і кинувся на виручку. Він сказав мамі, що пропилососити сам і став шукати Фіксіка, але його ніде не було. 

В цей час прийшла Сімка і здогадалася, що малюка міг засмоктати пилосос. Вона кличе на допомогу Масю і Фіксіки в протигазах проходять всередину пилососа, перед цим розповівши про його устрій. Усередині дуже пильно і без протигазів дихати там неможливо, тому бідному Нуліку дуже погано. Але його знаходять і виносять назовні, де він швидко приходить до тями. Дім Дімич розкаюється в тому, що так запустив свою кімнату і обіцяє прибиратися частіше, щоб більше подібних проблем не виникало. Коли в кімнаті багато пилу і розкидані іграшки, це шкодить не тільки Фіксікам, а й людям. Тому прибиратися слід регулярно і уважно.

1 серія Фіксікі - Компакт-диск

2 серія Фіксікі - Пульт

4 серія Фіксікі - Будильник

5 серія Фіксікі - Сифон