1 серія Фіксікі - Компакт-диск

Перша серія мультсеріалу "Фіксікі" з назвою «Компакт-диск» починається з того моменту, як Сімка і Нулик тікають від собачки Кусачки. Вони забігають в кімнату Дім Дімича і Кусачка врізається в вежу, яку хлопчик побудував. Ось тільки башта була зроблена з компакт-дисків і їх коробок. 

Якщо цю серію дивитися онлайн, можна побачити, як далі Дім Дімич намагається відшукати в купі розкиданих дисків компакт-диск з мультфільмом «Подорож Гуллівера». Фиксики питають, хто такі ліліпути і ображаються на відповідь хлопчика. Він, щоб з ними помиритися, пропонує подивитися мультфільм разом. Однак диск не працює. Що ж робити? Адже його треба повертати однокласнику Васі. 

Фіксікі оглядають диск і швидко знаходять причину відмови від роботи. На поверхні диска залишилася безліч слідів від брудних пальців хлопчика. Виявляється, він не знав, як треба правильно брати і зберігати компакт-диски. Фиксики пояснюють йому причину, по якій причині диск відмовився працювати і говорять про необхідність правильного зберігання. Після цього вони швиденько очищають робочу поверхню диска і сідають дивитися мультфільм. А Дім Дімич направляється збирати розкидані диски і укладати їх по своїх місцях.

2 серія Фіксікі - Пульт

3 серія Фіксікі - Пилосос

4 серія Фіксікі - Будильник

5 серія Фіксікі - Сифон