Фіксікі - Сито - дивитися онлайн 117 серію

Настав час дивитися онлайн 117 серію Фіксікі «Сито»! Дім Дімич з татом залишилися одні на господарстві, їх мама на кілька днів полетіла у відрядження. Удвох вони з нетерпінням чекали її повернення і коли нарешті настав заповітний день, то вирішили порадувати маму чимось. Тато приніс додому прекрасні і ніжні квіти, але вирішив, що цього мало і почав радитися з Дим Дімич, що б ще такого придумати. Хлопчик підказав, що мама просто без розуму від булочок з родзинками. Відмінна ідея, залишилося тільки їх приготувати!

І для початку потрібен рецепт! Але кухня така велика, де шукати важливі записи? Дім Дімич заглядав в кожну шафу, але нічого не знайшов доки не зустрів своїх друзів Фіксіків. Вони підказали йому, де рецепт. Знайшовши його, тато Дім Дімича прочитав список продуктів: борошно, яйця, молоко, цукор, кориця, родзинки. Дім Дімич знову звернувся до своїх друзів, ті знайшли для нього все необхідне, ось тільки родзинок то і немає! Що ж робити, без них ніяк не можна, адже в цьому весь сенс маминої улюбленої випічки. І магазини всі закриті через пізній час, а літак вже через годину! Але Фіксікі не розгубилися і запропонували дістати родзинки з каші. Геніально!

 

Дім Дімич розповів цю ідею татові, той похвалив його і сказав, що раз він здогадався до цього, то йому і перебирати кашу, а сам тато взявся за тісто. Між чоловіками виникла негласне змагання, хто швидше впорається зі своїм завданням? Тато Дім Дімича взявся за тісто, але справа не заладилася з самого початку - підступне яйце просто вислизнуло з тарілки і прийнялося скакати по всій кухні. Ледве впоравшись з першим інгредієнтом, тато Дім Дімича додав молока і муки. Тепер наступна проблема: чим замісити тісто? Напевно, міксером! А Дім Дімич, тим часом витягував родзинки, але це здавалося повільним і безперспективною справою. Тут Фіксікі подали йому ідею використовувати сито! Так-то веселіше, але ось тато зовсім не справляється з кухонною технікою і все тісто виявилося на стінах, підлозі та стелі! Чи встигнуть горе-кулінари до приходу мами?

 

116 серія Фікіскі - Мікроби