116 серія Фіксікі - Мікроби

Настав час дивитися безплатно онлайн 116 серію Фіксікі «Мікроби»! Бідний Дім Дімич не міг до ладу поїсти. А почалося все з того, що він, як і належить, вимив руки перед їжею, а першим шматочком хліба пригостив Кусачку. Мама з докором подивилася на нього і сказала, що треба знову мити руки. Дім Дімич слухняно поплентався у ванну. Але друга спроба пообідати теж не вдалася - він впустив ложку, яку тут же схопила кусачки. І так, п'ять разів, то одне, то інше! Уже втратив всякий апетит Дім Дімич з небажанням поїв остиглий суп. Він дивувався, чому мама лякає його якимись мікробами, а раптом їх і немає зовсім? Однак, Нулик і Сімка запевнили одного, що мама права, просто щоб побачити їх, потрібен мікроскоп.

Мікроби всюди: в землі, у воді, в повітрі, на всіх предметах, і навіть на людях! Пересуваються вони за допомогою джгутиків і хвостиків. Не всі мікроби погані, чимало серед них і хороших. Але якщо з'їсти погано вимитий фрукт, то може захворіти горло або живіт. Дім Дімич жахнувся і попросив подивитися на свої руки під мікроскопом. Сімка налаштувала йому прилад, і він побачив безліч страшних мікробів, якими кишіла його рука. Дім Дімич жахнувся, адже він же мив руки! Ось тільки без мила... Але так мікробів не перемогти. Щоб позбутися від них необхідно вимити руки антибактеріальним милом, яке не тільки знищить бактерії, які є тими ж самими мікробами, а й протягом декількох годин не дасть їм розмножуватися на руках.

 

Дім Дімич і Нулик вимили руки з цим чарівним милом, і тільки хотіли побігти, збирати мозаїку, як згадали, що все в кімнаті просто кишить мікробами! Що ж робити? Друзі бачили тільки один вихід - вимити всю кімнату! Не відкладаючи, вони взялися за справу, намилюючи все на своєму шляху. А коли мама прийшла в кімнату, щоб прибратися, то дуже здивувалася. Все блищало, ніде не було порошинки, вона злякалася, чи не захворів Дім Дімич і з чого раптом така любов до чистоти? З'ясувавши в чому справа, мама пояснила, що не потрібно намагатися зробити все навколо себе стерильним, у всьому важлива міра. А багато мікробів зовсім не страшні, а потрібні нам для нормальної життєдіяльності організму.

 

115 серія Фиксики - Колесо

Фіксікі - Сито - дивитися онлайн 117 серію