115 серія Фиксики - Колесо

Пора дивитися онлайн 115 серію мультику Фіксікі «Колесо»! Фіксікі весело стрибають на скакалці. І раптом Нулик, ні з того, ні з сього, кидає це цікаве заняття і поспішає до Дім Дімича. Вся справа в тому, що хлопчик обіцяв маленькому Фіксіку покатати його на велосипеді. Решта Фіксіків теж хочуть покататися, але Нулик каже, що Дім Дімич обіцяв тільки йому, як своєму другові. На жаль, прогулятися на велосипеді не вийде, тому що в колесі дірка і його ніяк не виходить накачати. Нулик не може допомогти Дім Дімичу, тому що ще не вчив, як це зробити. Як же бути? Потрібно попросити допомоги у Шпулі і Ігрека! Але Фіксікі образилися на слова Нулики про те, що Дім Дімич тільки його друг. Може, варто запитати у самого хлопчика, з ким же він дружить?

А що ж таке «колесо» і звідки воно взялося? Воно служить людині вже не одну тисячу років. Його предком були дерев'яні катки та круглі колоди. Одного разу, люди здогадалися відрізати від колоди кільце, і так вийшло перше колесо. Потім винайшли спиці, залізний обід і м'які шини. Ці відкриття використовувалися в різних транспортних засобах і, завдяки цьому, люди їздили по всьому світу. Крім того, колесо стали використовувати в якості деталі для гончарного круга, млина і багатьох інших речей. Завдяки колесу, з'явилися і поїзди, і пароплави і ще всякий різний транспорт. Це одне з найбільш простих, але, одночасно, найбільш важливих винаходів людини!

 

Отже, Шпуля і Ігрек допомагають Дім Дімичу відремонтувати сдувшийся колесо. Ось вони зняли шину і дістали камеру. А щоб знайти маленьку дірочку, всю камеру опускають у воду і дивляться, звідки йдуть бульбашки. Це повітря виходить назовні з дірки і утворює бульбашки у воді. Дірка знайдена. Нулик, Ігрек просушує гуму, а Шпуля заклеює камеру за допомогою допомогатор. Вийди чи у Дім Дімича покататися на велосипеді і хто з Фіксікі поїде з ним? Щоб дізнатися, потрібно швидше до кінця дивитися онлайн 115 серію мультику Фіксікі «Колесо»!

 

114 серія Фиксики - Унітаз

116 серія Фікіскі - Мікроби