113 серія Фиксики - Програма

Починайте швидше дивитися онлайн 113 серію мультику Фіксікі "Програма". Професор Чудаков удосконалив свій маніпулятор, додавши механічній руці камеру і вбудований процесор. Тепер маніпулятор може приєднуватися до комп'ютера. Відтепер це не просто бездумний інструмент, а справжній штучний інтелект! Геній Євгенович з гордістю демонструє Сімці і Нулику своє дітище. Він просить маніпулятор прибрати брудну чашку. Робот розуміє команду буквально і кидає посуд об підлогу. Сімка не знаходить в цій ситуації нічого дивного.

Програми часто дають збої. Напевно ви чули, як серед ночі в порожньому дворі виє сигналізація? Або стикалися з некоректною роботою свого гаджета? Програми, вони ж додатки, роблять електроніку такою розумною. Однак вони ж найбільш вразливі місця. Чудакову і Фіксікам належить випробувати це на власній шкурі. Маніпулятор приймає їх за сторонніх і починає полювання. Сімка радіє, що у робота дуже короткі руки. Маніпулятор робить з її слів висновки і озброюється шваброю. Професору і Фіксікі доводиться ховатися під столом.

 

Сімку осяває блискуча ідея. Мозок маніпулятора знаходиться в комп'ютері, а значить, треба просто від'єднати його від мережі. Геній Євгенович героїчно вирішує кинутися на амбразуру. Поки він відволікає маніпулятор, Фіксікі повинні висмикнути потрібний дріт. Вчинок Чудакова гідний найвищих похвал. Він отримує від маніпулятора по першому числу, але виконує своє завдання. Сімка і Нулик знеструмлюють механічну руку. Геній Євгенович швидко знаходить помилку в коді програми. База даних оновлена, а маніпулятор тепер працює без жодних збоїв.

 

112 серія Фиксики - Телевізор

114 серія Фиксики - Унітаз