112 серія Фиксики - Телевізор

Поспішайте дивитися онлайн 112 серію мультику Фіксікі, в якому у Дім Дімича мало не з'явиться новий телевізор. Хлопчик вчить Нулики змішувати фарби. Ось чудеса - якщо змішати жовтий з синім, виходить зелений колір. За ними поблажливо спостерігає Сімка. Вона повідомляє приятелям, що в телевізорі все відбувається точно так же. Зображення всіх відтінків отримуються змішуванням 3-ох кольоів: червоний, синій, зелений. В це дійсно важко повірити! В кімнату сина входить тато і пропонує Дім Дімичу обзавестися новим телевізором. Хлопчик радісно погоджується.

Тато висмикує вилку апарату з розетки і забирає його. Дім Дімич поспішає поділитися новиною зі своїми друзями, але ніде не може їх знайти. Він з жахом розуміє, що Нулик і Сімка разом з батьками і Дедусом живуть саме в його старенькому телевізорі! Тим часом Фіксікі метушаться по дому. Вони поспішають пакувати коробки і готуються до переїзду. Мася голосить, що їй зовсім не хочеться покидати обжите місце. Папус заспокоює дружину. Він упевнений, що вони відмінно приживуться на новому місці. Справа доходить до старого дивана. Його доведеться залишити, адже він не увійде в новий плоский телевізор.

 

За останні десятиріччя вигляд телевізорів разюче змінився. З громіздких ящиків з крихітними екранчиками вони перетворилися в витончені ергономічні панелі, які можна вішати на стіну замість картин. Мася не бажає розлучатися з диваном. Фіксікі починають вирішувати, де їм краще оселитися. У холодильнику не можна - у літньої Дедуса нежить. У мікрохвильовці небезпечно. У плиті не можна жити дітям. Дім Дімич біжить до тата і просить залишити старий телевізор, до якого він звик. І треба ж такому статися, що при першій же спробі включення "телек" ламається! Не хвилюйтеся - Фіксікі швидко приведуть його в норму. Дивіться онлайн 112 серію Фіксікі про телевізор Дім Дімича і насолоджуйтеся улюбленими героями мультфільму.

 

111 серія Фіксікі - Попугай

113 серія Фиксики - Програма