111 серія Фіксікі - Попугай

У гостросюжетній 111 серії мультика Фіксікі можна дивитися онлайн, як папуга мало не видав їх таємницю. Какаду Гришу Дім Дімичу привіз тато з самої Африки. Забіглі до хлопчика на вогник Фіксікі застають його за розмовою з пернатим красенем. Хлопчик намагається змусити Гришу вимовити своє ім'я, але папуга вперто мовчить. До розмови підключається Нулик. І на нього шкідлива птиця ніяк не реагує. Зате вона охоче повторює гавкіт Кусачки. Бідолаха з вереском мчить до виходу від незрозумілої гавкаючої істоти.

Невже папуга володіє собачим язиком? Тоді йому напевно під силу і людський освоїти? Сімка зі сміхом пояснює братикові, що птах взагалі не знає жодної мови. Всі слова він повторює автоматично, не вкладаючи в них сенсу. Точно таку ж мову здатний відтворювати диктофон або автовідповідач. Осмислена мова доступна тільки вищим істотам - людям або Фіксікам. З роботи повертається тато. Фіксікі встигають сховатися за пташиною кліткою.

 

І треба ж такому статися, що заморський вихованець тут же починає повторювати все почуте раніше! Дім Дімич хапається за голову. Сімка непритомніє, а за нею і Нулик. Ще хвилина, і найбільша таємниця існування Фіксіків буде розкрита. На щастя, у папуги не дуже чітка дикція. Тато Дім Дімича погано чує останнє слово і перепитує сина про фізиків. Той швидко викручується з незручної ситуації. Сімка і Нулик можуть видихати. Тепер-то вони будуть тримати з промовистими птахами обережніше. Куди безпечніше дружити з Кусачкою.

 

110 серія Фиксики - Копія

112 серія Фиксики - Телевізор