Нова 104 серія Фиксики - Присоска

Фіксікі в лабораторії чекають професора Чудакова, але він все не приходить. Виявивши записку від нього, Фіксікі дізнаються, що їхній друг поїхав на конференцію. На додаток до цього, він дав їм завдання простежить за лабораторією під час його відсутності.

Насамперед необхідно перевірити годинник. Фіксікі задаються питанням, чому годинник знаходиться у воді? Сімка пояснює своїм друзям, що це випробування. Так як годинник водонепроникні, професор перевіряє, як вони працюють у воді.

Другим завданням буде перевірити кнопку дзвінка, яку професор перевіряє на знос. Сімка знову береться пояснювати друзям, в чому суть експерименту. Будь прилади необхідно випробовувати на стійкість, наводячи приклади, Сімка розповідає, як важливо відчувати речі на міцність і стійкість до зношування, адже машина або прилад можуть повести в найважливіший і несподіваний момент.

Як же прочитати записку далі, якщо вона знаходиться під склом? Фіксікі намагаються це зробити, але у них нічого не виходить. Для початку необхідно підняти скло, але захопити його не виходить. Дедус знає, що робити, тут необхідно використовувати присосок. Він розповідає Фіксікі, що таке присоска і принцип її роботи.

Нулик недавно бачив велику гумову присоску, за допомогою якої Фіксікі підіймають скло. Тепер можна дізнатися, що ж ще хотів професор. Головне, прочитати швидко інакше повітря повернеться під присосок, і вона перестане тримати скло. На зворотному боці записки професор просити своїх друзів стежити за тим, щоб нічого не розбилося.

Присоска перестає тримати скло і Сімка з шпулі тікають. Скло падає на стіл і розбивається. Фіксікі вирішують разом прибрати осколки.

Фиксики - Курча

Фиксики - Датчик

105 серія Фиксики - Аерозоль