Нова 102 серія Фиксики - Датчик

фиксики 102

У серії «Датчик» професор Чудаков, усуваючи неполадку в одному з пристроїв в лабораторії, виявляє несправну деталь, яку необхідно замінити. Фиксики пропонують Євгену Євгеновичу принести зі складу нову деталь, що дозволить професору не відволікатися від своєї роботи.

Ігрек переконує друзів і Чудакова, що запам'ятав назву деталі і компанія відправляється на склад. Тим часом у приміщенні з'являється Лізонька. Фиксики вирішують не чекати її відходу і намагаються непомітно покинути склад, зі знайденою Ігреком деталлю. Несподівано двері в лабораторію з складу самостійно відкриваються, а потім закривається, чим вводить в подив Лізоньку. Чудаков пояснює, що встановив датчик руху, який дозволяє двері автоматично відкриватися при наближенні до неї людини.

Фиксики не втрачають надії потрапити в лабораторію непомітно від секретаря професора, але кожна їхня спроба виявляється невдалою, автоматично відкриваються двері, постійно привертає увагу Лізоньки.

Ігрек пропонує рішення виниклої проблеми, друзі відключають датчик, але повідомити про це професорові Чудакова забувають, що призводить до несподіваних наслідків.

Фиксики - Ліфт

Фиксики - Курча

Фиксики - Невидимі чорнила

Фиксики - Присоска