Нова 98 серія Фіксікі - Креслення

У дитячому мультсеріалі Фіксікі в 98 серії, Сімка разом з Нуліком вирішили створити нову деталь спеціально для зламаного іграшкового пістолета Дім Дімича. Папус може абсолютно все і готовий зробити абсолютно будь-яку деталь - йому для цього необхідний тільки звичайнісінький креслення приладу, для якого потрібна деталь. По правді кажучи, юний Фіксік Нулик про тонкощі і нюанси креслень навіть не здогадувався, а Дім Дімич, тільки вчився створювати свої перші креслення.

І саме тому, правильне і точне креслення для юного Нуліка і стало найскладнішим завданням. Здавалося б, що звичайного малюнка самої деталі буде недостатньо. Крім цього, справжній правильне креслення створюють виходячи з розмірів, причому відразу в трьох проекціях. Але Нулик готовий на все, щоб допомогти своєму незвичайному другу, який для нього зробить теж саме.

Але все таки Нулик вивчив, як правильно креслити деталі, а ось Дім Дімич нарешті отримав повністю справний пістолет. Правда для Папуса - це завдання було просто нереальним, адже Нулик сам хотів допомогти кращому другові. Деталь була досить складна і всі впоралися із завданням, особливо Нулик. Завдяки старанням всіх Фіксікі, пістолет став робочим і Дім Дімич з першого разу влучив у яблуко.

Нова 96 серія Фіксікі - Вузли

Нова 97 серія Фіксікі - Радіоняня

Нова 99 серія Фіксікі - Фіксіфон