Нова 94 серія Фіксікі - Театр тіней

Нова серія «Театр Тіней» починається з того, що Дім Дімич впустив під ліжко скрепку. Допомагають йому її підняти Фіксікі, під час чого розсмішили химерністю своїх тіней. Веселі смішні чоловічки почали розігрувати різні сценки. Так непомітно для учасників розмови народилася прекрасна ідея створити театр тіней.

В мультфільмі дуже докладно розказано, як саме влаштувати сцену і де повинні знаходитися глядачі. Коли Фіксікі пробували поставити спектакль «Червона шапочка», вони зіткнулися із завданням, яке дуже швидко вирішили.

Щоб тіні були маленькі треба стояти, як можна ближче до екрану, а якщо хочеться збільшити предмет, треба помістити його ближче до освітлювального приладу.

Також ця нова серія мультика розповідає про основні види театру: драматичний, опера, балет. Діти можуть отримати загальне уявлення про основні напрямки в розвитку цього жанру мистецтва.

Після репетиції Фіксікі і Дім Дімич влаштовують виставу для глядачів. Всіх захоплює показане шоу. Кожен з маленьких чоловічків сказав, хто йому сподобався у поданні. Думки дуже сильно розійшлися. Одному з ФіксІкІв найбільше сподобалися спецефекти, тому, що він зрозумів, на чому була побудована гра акторів.

92 серія Фиксики - Антенна

93 серія Фиксики - Лабораторія

Нова 95 серія Фіксікі - Інструменти

Нова 96 серія Фіксікі - Вузли