90 серія Фіксікі - Інструкція

Дім Дімич намагається включити годинник, який працює від батарейки. Нулік йому допомагає, в той час, як Сімка читає інструкцію до цього годинника. В розмові Дім Дімич доводить, що інструкція зовсім не потрібна, однак Сімка переконана у зворотному.

Виявляється інструкція дуже корисна в тому випадку, коли людина стикається з новим приладом. Вона допомагає правильно зібрати нову шафу, налаштувати телевізор або ж правильно приготувати кашу. Дуже важливо ознайомитися з інструкцією при вживанні ліків.

В кімнату Дім Дімича тато заносить коробку з новим стільцем і обіцяє купити морозиво, якщо син впорається з його складанням до обіду. Сімка знову таки наполягає на прочитанні інструкції, однак Нулік називає її занудою. Весь вміст коробка вивалюється на підлогу. На початку збірки у хлопчика вийшла дерев'яна ялинка, ну а потім десятки варіантів незрозуміло чого з комплектуючих стільця. А Сімка лише сміялася над ними. Але все ж Дім Дімичу довелося повернутися до інструкції і Сімка з радістю пояснила те, про що в ній говориться. Разом друзі взялися за роботу.

А в цей час Дедус розповів нам історію про лавки і табурети. Він повідав історію стільця фараона, знатних вельмож і те, яку роль відігравала спинка стільця крім підтримання спини власника. Пізніше Дедус показав всі різновиди стільців, які виробляють в світі.

Дім Дімич впорався майже вчасно. Однак не вистачило одного гвинтика. Нулік погодився бути гвинтиком всього хвилинку, проте коли мама і тато перевіряли стілець, ця хвилинка пройшла, а потрібний болтик тато укрутив сам. У підсумку Дім Дімич проспорив мороживо. А Нулік одразу ж побіг читати інструкцію до годинника. З'ясувалося, що в ній написано, що вони вставляли не ту батарейку. Це доводить важливість читання інструкції перед застосуванням приладів...

88 серія Фіксікі - Подушка безпеки

89 серія Фиксики - Батарейки

91 серія Фіксікі - Шахи

92 серія Фиксики - Антенна