89 серія Фиксики - Батарейки

Шпуля знайшла собі нове захоплення, тепер вона зайнялася розведенням лимонів, поки у неї тільки один паросток, який незабаром стане справжнім деревом. 

Під час догляду за паростком, Шпуля вголос міркує про його швидке зростанні, що чують Файєр, Нулік та Шпуля. Шпуля переконує хлопців, що деревцю необхідна енергія, яку воно отримає від сонця, але Фаєр приходить ідея використовувати замість сонячної енергії - енергію батарейок. Незабаром спільними зусиллями горщик з паростком заповнений з верхом батарейками, в розрахунку, що через тиждень вже будуть плоди. 

Тим часом, поки Фіксікі чекають результатів, Дедус розповідає історію виникнення і правила використання батарейок. Ось тут то і з'ясовується, що батарейки ні в якому разі не можна викидати, тому що вони можуть стати, причиною загибелі рослин, отруюючи землю. 

Саме тому, професор Чудаков і збирав використані батарейки в коробку, з якої Фіксікі їх взяли. Професор відносив використані батарейки в спеціальне місце, де їх утилізували. 

Фіксікі починають операцію з порятунку лимона, батарейки відправляються в коробку, де їм і місце, а паросток пересаджують в новий горщик, з чистою землею, сонячне світло дає паростку необхідну енергію і він оживає.

87 серія Фиксики - Екотестер

88 серія Фіксікі - Подушка безпеки

90 серія Фіксікі - Інструкція

91 серія Фіксікі - Шахи