86 серія Фіксікі - Бджола

Дім Дімич вирішив поласувати улюбленим варенням. От тільки не встиг хлопчик піднести ложку з ласощами до рота, як його відволікло страшна і жахлива комаха, яка залетіла в кватирку - бджола! Дім Дімич, пам'ятаючи про те, як боляче може вкусити бджола, хотів убити заблукалу комаха, але Нулік і Сімка встигають зупинити хлопчика. Вони розповідають йому про те, що бджілки - дуже корисні і потрібні комахи, адже вони роблять мед, який так люблять і діти і дорослі. 

Дізнавшись про це, Дім Диміч разом з Фіксіками вирішує відпустити бджілку на свободу. Ось тільки виникає невелика проблемка: бджола не може вибратися назад на волю. Їй необхідно допомогти! Хлопчик намагається показати комасі дорогу, але бджола не звертає на Дім Дімича ніякої уваги. 

В цей же час на кухню приходить Кусачка. Вона теж любить варення! Спробувавши ласощі, собачка вимазує свій носик. Бджола хоче їсти, тому сідає кусачки прямо на ніс! Щоб допомогти песику, Дім Дімич вирішує нагодувати бджолу, піднісши до неї ложку з варенням. 

Сімка вирішує допомогти бджілці знайти дорогу на вулицю. Вона сідає на бджолу і вчиться управляти нею. Пролетівши по кімнатах, комаха вилітає через кватирку, а Сімка залишається на кухні. Нулік питає, чи є у Дім Дімич ще варення, адже він теж хоче приручити бджолу і покататися на ній верхи!

84 серія мультфільму Фіксікі - Грамофон

Нова 85 серія мультфільму Фиксики - Ключ карта

87 серія Фиксики - Екотестер

88 серія Фіксікі - Подушка безпеки