Нова 85 серія мультфільму Фиксики - Ключ карта

Нова серія мультфільму «Фиксики» називається Ключ-карта і розповідає про устрій електронних замків, що таке ключ-карта, як вона влаштована, як працює і які замки відкриває. 

Дія розгортається в лабораторії розсіяного професора Чудакова. Геній Євгенович вийшов з лабораторії і попросив у помічниці Лізоньки пакетик чаю, але от біда двері зачинилися, а ключ-карту залишилася в приміщенні. Професор попросив у Лізоньки її ключ, обіцяючи повернути. Але, коли він задоволений почав пити свіжозаварений чай, то згадав, що обіцяв Лізоньці щось віддати. Нулік порадив запитати у помічниці що саме. Чудаков знову вийшов з лабораторії і знову забув ключ-карту. Що ж тепер робити? Як йому потрапити всередину? На допомогу приходять Фіксікі. 

Генію Євгеновичу доводиться попросити Лізоньку вийти, адже вона не повинна знати про Фіксіків. Сімка пропонує просунути електронний пропуск під двері. Ідею схвалюють Дедус і Нулік. Поки троє Фіксіків тягнуть ключ-карту до дверей, Ігрекові вдається забратися в замок і відкрити його. Лізонька побачивши як ключ-карта сама вилітає з-під дверей і лабораторія відкривається - приходить в здивування. Професору терміново потрібно щось придумати...

83 серія Фіксікі – Собака дивитися онлайн

84 серія мультфільму Фіксікі - Грамофон

86 серія Фіксікі - Бджола

87 серія Фиксики - Екотестер