83 серія Фіксікі - Собака дивитися онлайн

Турботлива Кусачка намагається всім допомогти в родині Дім Дімича. Коли вірна собака нюхом відчула небезпеку в домі - загоряння, то вона стала гавканням кликати на допомогу. Але батьків і Дім Дімича не було вдома. Тоді Кусачка вирішила звернутися до Сімки і Нуліка, незважаючи на те, що вони завжди ворогували. 

Фіксікі завжди боялися Кусачки, вважали її шкідливою і злою. Тому цього разу вони вирішили сховатися від неї в коробці. Але коли собака принесла Сімку і Нуліка в коробі до іскристої розетцки, вони зрозуміли, що Кусачка хоче тільки допомогти. Маленькі Фіксікі покликали Папуса, щоб він полагодив розетку. 

Серія «Собака», яку можна дивитися онлайн, показує, що собака - це друг людини. А Кусачки зовсім не зла і противна, як думали про неї всі. Вона виявилася вірним і розумним другом для господарів і Фіксіків. Адже Кусачка нагадувала Дім Дімичу, що він забув підручник з математики, коли збирався до школи. Також собака намагалася показати гавканням татові Дім Дімича, що на вулиці дощ і він може промокнути в черевиках. Якщо дивитися онлайн дану серію, то можна побачити, чи зрозуміють господарі Кусачки, наскільки вона добра і вірна. А також можна дізнатися, що думає сама собака про всіх і чи дочекається вона ласощі за свої старання.

81 серія Фіксікі - Рефлекси

82 серія Фиксики - Духовка

84 серія мультфільму Фіксікі - Грамофон

Нова 85 серія мультфільму Фиксики - Ключ карта