80 серія Фіксікі - Відеозв'язок

Дім Дімич з Нуліком сидять за монітором комп'ютера, коли приходить повідомлення від Сімки, в якому вона просить терміново включить камеру. Сімка знаходиться в школі, вона ж дослідницька лабораторія професора Чудакова. Сімка розлютилася на Нуліка, який ще не в школі. Нулік змушений летіти від Дім Дімича в школу до Сімки. 

Хлопчик бачить на екрані монітора механічну руку - маніпулятор і приймає її за самого професора, але Сімка пояснює Дім Дімичу його помилку. Дім Дімич просить Сімку провести йому екскурсію по лабораторії. 

Сімка спочатку не розуміє, як їй це зробити, але Дім Дімич нагадує їй, що в цьому допоможе відеозв'язок. Сімка розповідає, що за допомогою відеокамери та інтернету можна спілкуватися через комп'ютер на будь-якій відстані. 

Сімка починає екскурсію по лабораторії і показує хімічну лабораторію, в цей час в неї прилітає Нулік. Сімка і Нулік сваряться, а в цей час до кімнати заходить тато Дім Дімича і зацікавлюється тим, що відбувається на екрані. Хлопчик, щоб не розкрити таємницю Фіксіків змушений збрехати татові, що дивиться мультфільм. 

Щоб показати, що це мультфільм, Фіксікам доводиться виконувати різні завдання хлопчика, стрибаючи і танцюючи перед монітором. Батько Дім Дімича йде, але тут в лабораторії з'являється професор Чудаков, тепер хлопчикові доводиться зображати героя кіно.

78 серія Фиксики - Годинники

79 серія Фиксики - Маніпулятор

81 серія Фіксікі - Рефлекси

82 серія Фиксики - Духовка