79 серія Фиксики - Маніпулятор

Вийшла нова серія одного з пізнавальних і цікавого мультиплікаційних картин під назвою «Маніпулятор». Професор Чудаков і Дедус створили маніпулятор, який являє собою керовану механічну руку. Нова серія «Фиксики» починається з того, що Нулик пояснює, що таке маніпулятор і які дії він виконує. 

За його словами, маніпулятор являє собою механічну руку, яка застосовується для важкої або досить небезпечній роботі. Керувати нею можна також і дистанційно - і може зробити те, з чим прості людські руки ні в якому випадку не впораються. Він може взяти важкий контейнер і перенести його в інше місце, наприклад, в транспортний засіб. Його використовують на різних фабриках і будівельних майданчиках, де необхідно переносити великої ваги товари. 

Також Фіксік пояснив, що являє собою маніпулятор-робот. Він являє собою атвоматизовану систему, яка керується за допомогою команд з персонального комп'ютера, без участі людини в автоматичному режимі. Така техніка часто використовується в різних виробничих цехах. Ця серія, як і всі старі дуже пізнавальна.

77 серія Фіксікі - Вогнегасник

78 серія Фиксики - Годинники

80 серія Фіксікі - Відеозв'язок

81 серія Фіксікі - Рефлекси